Zapojte se do diskuze na Wild Prehistory!

Na stránkách Wild Prehistory je nově možné se zaregistrovat a zapojit do diskuze na různá paleontologická témata. Připravili jsme pro Vás dvě nové diskuzní platformy.

První je pokračováním Českého paleontologického fóra. Zajímá Vás paleontologie a rádi byste se seznámili s podobnými nadšenci? Jen do toho. Sdílejte své znalosti s ostatními uživateli stránek a pomozte tak popularizaci paleontologie v České republice!

Druhá diskuzní platforma nese příznačný název Aktivity a s určitou nadsázkou bychom ji mohli přirovnat k jakési paleontologické obdobě Twitteru. Slyšeli jste o nějakém novém zajímavém objevu, sdílejte ho s ostatními! Každá taková aktivita může následně vést k mnoha zajímavým diskuzím.

Samozřejmostí je také možnost zasílání soukromých zpráv jiným uživatelům Wild Prehistory. Stránky tudíž nabízejí jedinečnou možnost, jak stvořit unikátní diskuzní doupě pro všechny paleontologické nadšence.

Po registraci nového uživatelského účtu (viz také pole vpravo) se Vám v pravém horním rohu stránky zobrazí rozbalovací menu, v němž si budete moct upravit svůj účet. Těšíme se na Vás!

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Daniel Madzia

Geolog a paleontolog, doktorand Institutu paleobiologie Polské akademie věd. Účastník vykopávek ve Spojených státech, Rusku a Polsku. Autor popisu prvního českého neptačího teropoda.

4 Comments:

 1. JiriMeixner

  Zdravím všechny kolegy na WildPrehistory a ještě jednou díky Danovi za práci, kterou tomu věnoval. Bohužel už mě se nic nezměnilo, času mám oproti minulosti pomálu, ale určitě se do diskuse zapojím 🙂 A nové tváře rádo uvítáme asi všichni 🙂

 2. Ahoj Jirko, snad bude nová diskuzní platforma stejně populární, jako ta dřívější 🙂 Budu se těšit na příspěvky 😉

 3. Oproti tomu předchozímu, tohle je fakt luxus. Nevím jak ostatní, ale moje malá maličkost je z toho určitě nadšená… : ))))

 4. To jsem rád 🙂 Doufám, že změny nejsou příliš drastické a všichni si na ně rychle zvyknou. Současné fórum je mnohem přívětivější především po technické stránce, takže jeho spravování bude v mnohém jednodušší. 😉

Napsat komentář