České paleontologické fórum

You need to log in to create posts and topics.

Poznámky k fóru

Pages:12
Quote from Čestmír Palán on 8.7.2016, 10:45
Mně se odznačení opět vrátí při opětovném zapnutí fóra zpět.To označení již přečtených fakt nejde opravit? Jak se budou množit příspěvky,  začne to být lehce nepřehledné.

Zkusil jsem aktualizovat fórum. Prosím o informaci, jestli se cokoli změnilo. Nic víc s tím bohužel nesvedu.

Dobrý den,

bylo by možné přidat do sekce - Paleontologie obecně podsekci - Lokality? Chybí mi zde sekce kde by se člověk mohl podělit o své lokality s ostatními kolegy sběrateli. A příjde mi zbytečné tím zaneřádit ostatní sekce ve fóru do kterých se to moc nehodí.

Quote from Ursus on 9.8.2016, 12:34

Dobrý den,

bylo by možné přidat do sekce - Paleontologie obecně podsekci - Lokality? Chybí mi zde sekce kde by se člověk mohl podělit o své lokality s ostatními kolegy sběrateli. [...]

Jistě, hotovo.

Nevím, jestli nad tím někdo přemýšlel - ale "FÓRUM" v menu docela zaniká.

Napadlo mě, co ho zviditelnit tak, že by se přidalo do záhlaví na pravou stranu naproti logu? Nemusí být tak ohromující, každopádně by to lidi víc upozornilo, že tu ta komunita je. Na tuhle myšlenku mě přivedla jedna paní, která to nemohla najít, než jsem jí řekla, kde to hledat. 🙂

Quote from Veronika Hlavičková on 8.9.2016, 21:28

Nevím, jestli nad tím někdo přemýšlel - ale "FÓRUM" v menu docela zaniká.

Napadlo mě, co ho zviditelnit tak, že by se přidalo do záhlaví na pravou stranu naproti logu? Nemusí být tak ohromující, každopádně by to lidi víc upozornilo, že tu ta komunita je. Na tuhle myšlenku mě přivedla jedna paní, která to nemohla najít, než jsem jí řekla, kde to hledat. 🙂

Jde o to, jestli je i pro ostatní návštěvníky WP fórum tak důležité, jako pro nás, co tam píšeme. Sázel bych spíše na osobní propagaci mezi paleontologickými kamarády - ale to se již opakuji.

Napadla mě taková věc. Docela v masovém počtu se sem registrují falešné účty, (předpokládám, že nejsou řízené človekem). Občas to znepřehlední seznam uživatelů než se tyto falešné účty vždy promažou. Nešlo by třeba do registrace vložit nějakou jednoduchou otázku, na kterou každy odpoví, ale "stroj" ne tudiž ho to nepustí dál.

Quote from Aleš on 8.9.2016, 21:28
[...] Napadlo mě, co ho zviditelnit tak, že by se přidalo do záhlaví na pravou stranu naproti logu? Nemusí být tak ohromující, každopádně by to lidi víc upozornilo, že tu ta komunita je.
Ano, něco podobného možné je. Jsem teď prakticky pořád na cestách. Až se vrátím, zkusím fórum zviditelnit.
Quote from Aleš on 12.9.2016, 17:36

Napadla mě taková věc. Docela v masovém počtu se sem registrují falešné účty, (předpokládám, že nejsou řízené človekem). Občas to znepřehlední seznam uživatelů než se tyto falešné účty vždy promažou. Nešlo by třeba do registrace vložit nějakou jednoduchou otázku, na kterou každy odpoví, ale "stroj" ne tudiž ho to nepustí dál.

Zkoušel jsem několik pluginů proti spamu. Některé fungovaly dobře, ale byly placené. Jiné zase po čase přestaly být podporované. Dnes jsem zkusil instalovat nový. Uvidíme, jak bude fungovat.

Díky všem za postřehy!

Pages:12

Comments are closed.